Odnośniki
Data: 2017-01-26
Godzina: 16:26
Liczba wyświetleń: 94

W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 ( od września do stycznia) - bez uwzględnienia dwóch klas pierwszych.

W tym semestrze najlepiej czytały klasy:

III b – 338 książek
III e – 287 książek
II a – 274 książki

Najlepiej czytającymi klasami, jak widać, były klasy trzecie, ( 1333 woluminy ) następnie klasy drugie ( 960 woluminów ). Na najniższym stopniu podium zameldowały się klasy szóste( 501 woluminów ). Poza podium klasy piąte ( 444 woluminy ) i czwarte ( 349 woluminów ). Ogólnie uczniowie wypożyczyli w pierwszym semestrze 3587 książek ( statystyka nie uwzględnia podręczników szkolnych ).

Miłośnikom książek - g r a t u l u j e m y !!!
Liczymy, że obok biblioteki szkolnej nasi uczniowie korzystają również z innych księgozbiorów np. domowych czy też malborskiej Mediateki. A jeśli nie, to ... naprawdę warto zajrzeć do naszej szkolnej biblioteki. Biblioteka udostępnia także czasopisma młodzieżowe – Świerszczyk i Victor Junior.
Zapraszamy yes

WASZE KOMENTARZE (0)