Odnośniki
Data: 2017-02-02
Godzina: 08:25
Liczba wyświetleń: 117
1 lutego uczniowie klas drugich i trzecich naszej szkoły od godziny 16.00 wzięli udział w zabawie karnawałowej. Wspaniałe,bajeczne i fantastycznie przygotowane przez rodziców stroje dodawały dzieciom pewności siebie i ochoty na zabawę.
Karnawałowy bal odbywał się na udekorowanym różnokolorowymi lampionami oraz balonami holu.Imprezę prowadził wodzirej Marcin Szesza, który w stroju klauna, od początku zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy.
Na parkiecie mogliśmy dostrzec różne
roztańczone postacie z bajek, bohaterów kreskówek itp.Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Na bal zawitała również Wiewiórka, z którą dzieci bardzo chętnie pozowały do zdjęć.Cały czas panowała wspaniała atmosfera. Kolejną atrakcją były konkursy oraz pląsy m. in. "Dmuchanie baniek", "Lustro", "Pociąg" i "Zabawa z chustą". Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych.
Wszyscy choć zmęczeni tańcami, byli zadowoleni.

Więcej zdjęć na szkolnym facebooku.

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim: