Odnośniki
Data: 2017-02-02
Godzina: 18:39
Liczba wyświetleń: 120
Przed wycieczką została przeprowadzona rozmowa, podczas której uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się w czasie drogi do Straży Pożarnej, oraz zasady właściwego zachowania się w miejscach takich jak remiza .W siedzibie straży dzieci zostały przywitane przez wszystkich pełniących dyżur strażaków, którzy czekali już na nasze przyjście.Na samym początku odwiedziliśmy pomieszczenie, w którym pełni dyżur strażak przyjmujący zgłoszenia. Następnie jeden ze strażaków zademonstrował nam swoją niebywałą sprawność, zjeżdżając do nas po rurze.Podczas spotkania mogliśmy nie tylko obejrzeć z bliska i przymierzyć strój strażaka, ale także poznać dokładnie wyposażenie samochodu strażackiego.Pełni wrażeń dzieci powraciły  do szkoły.
     Więcej zdjęć mozna wyszukać na szkolnym facebooku
 smiley

WASZE KOMENTARZE (0)