Odnośniki
Data: 2017-02-15
Godzina: 10:01
Liczba wyświetleń: 129
W dniu 13.022017 w naszej szkole odbył się kolejny międzyszkolny mecz matematyczny ( 1/8 finału ), tym razem gościliśmy Szkołę Podstawową nr 11 z pobliskiego Tczewa. Zawodnicy obu ekip musieli odpowiedzieć na 10 pytań o różnym stopniu trudności. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało mieszane jury złożone z nauczycieli obydwu szkół. Po bardzo zaciętym pojedynku zespół tczewski został pokonany wynikiem 27 do 25.

Kolejny mecz czeka uczniów SP 9 Malbork 3 marca 2017 r. i będzie to ¼ rundy pucharowej – w której uczniowie spotkają się z jedną z 8 najlepszych drużyn województwa pomorskiego. Trzymamy kciuki za naszych uczniów – Andrzeja Dąbrowskiego (6a- kapitana drużyny), Gabrysię i Martynę Bąk (6c), Roksanę Binerat (5a),Michalinę Duda (6c), Szymona Musiał (5a), Kacpra Musiałowskiego (6c), Marcela Neubauer (5a), Jasia Piekarskiego (5a),Stanisław Siuciak (6b),Julkę Tetkowską (6c) i Dominikę Wrzochalską (6c). Drużynie i ich opiekunowi – pani Bożenie Wereszczyńskiej serdecznie gratulujemy i życzymy dotarcia do finału. Celem meczów matematycznych jest popularyzacja matematyki wśród młodzieży i połączenie zabawy ze zdobywaniem wiedzy ,,królowej nauk’’. Opiekunem naszej drużyny jest pani Bożena Wereszczyńska.

Więcej zdjęć na szkolnym facebooku.

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim: