Odnośniki
Malbork7
Wieści ze szkoły
Czytanie powieści ,,Puc, Bursztyn i goście’’ w bibliotece szkolnej uczniom kl.III B.
Data: 2017-05-14
Godzina: 18:39
Liczba wyświetleń: 64
Wczesny wiek szkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinno się  rozwijać zainteresowania czytelnicze uczniów. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą z czasem miały ogromny wpływ na ich dalszą naukę szkolną. Częste czytanie książek wpływa  przede wszystkim na rozwój dziecięcej wyobraźni. Dlatego też w bibliotece szkolnej pan bibliotekarz czytał uczniom klasy III B,  powieść pt. ,,Puc, Bursztyn i goście’’.
Bohaterami tej powieści są dwa podwórkowe psy mieszkające w gospodarstwie w niewielkim miasteczku - starszy Puc oraz młodszy od niego Bursztyn. Akcja książki toczy się wartko, więc takie 15 minutowe czytanie dzieciom dla przyjemności jest na pewno ważną inwestycją w ich przyszłość. Kolejne działy książki uczniowie starali się czytać po kolei, już  samemu. Opiekunem klasy jest pani Gabriela Furchel.

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim: