Odnośniki
Malbork7
Wieści ze szkoły
I miejsce drużyny w powiatowym konkursie j.angielskiego
Data: 2017-05-18
Godzina: 20:25
Liczba wyświetleń: 106

VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego odbył się w sobotę 13 maja w SP nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Dominika Wrzochalska, Michalina Duda, Adrianna Grzybek. Opiekunem drużyny była Pani Grażyna Szymula. W konkursie uczestniczyli uczniowie z malborskich szkół oraz  reprezentacja Szkoły Podstawowej w Sztumie i drużyna gospodarzy. O godzinie 10:00 dyrektor szkoły oraz organizatorki konkursu uroczyście powitali wszystkich uczestników wraz z opiekunami, a chwilę później uczniowie rozpoczęli rozwiązywanie testu konkursowego. Po 45 minutach wytężonej pracy uczniowie udali się na poczęstunek zaś komisja konkursowa sprawdzała testy uczestników. Po podliczeniu punktacji zespołów, okazało się, że nasza drużyna zajęła I miejsce wygrywając z przewagą 9 punktów. W klasyfikacji indywidualnej - Dominika Wrzochalska zajęła II miejsce ustępując jednym punktem uczniowi z Zespołu Szkół nr 1 w Malborku. Serdeczne gratulacje !

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim: