Odnośniki
Malbork7
Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

 

Lp. Rodzaj zajęć Prowadzący Termin miejsce
1.        Terapia zaburzeń czytania i pisania Danuta Silezin Czwartek 1345 -1430 10
2.        Koło plastyczne klas I - III Luba Basiak Deptuła Wtorek 1530 - 1615 14
3.        Koło plastyczne klas IV - VI Luba Basiak Deptuła Wtorek 1430 - 1515 14
4.        Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Urszula Tez Środa 1525 - 1610 9
5.        Koło języka angielskiego Grażyna Szymula Środa 1345 - 1430 8
6.        Koło  matematyczne Wanda Bebel Wtorek 1250 - 1335 12
7.        Koło  matematyczne Bożena Wereszczyńska Środa 1345 - 1430 13
8.        Etyka
 
Janina Łańko Poniedziałek 1535 - 1620
Wtorek 1535 - 1620
2
2
9.        Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Małgorzata Jelinek Środa 950 - 1035 harcówka
10.    Gimnastyka korekcyjna
 
Grzegorz Esz Poniedziałek 1530 - 1615
Czwartek 1530 - 1615
Sala gimnastyczna
11.    Koło teatralne Magdalena Pawłowska Poniedziałek 1530 -1615 19
12.    Koło teatralne Marta Milewska Sikora Poniedziałek 1530 -1615 19
13.    SKS dla chłopców Grzegorz Esz Poniedziałek 1615 - 1700 Sala gimnastyczna
14.    SKS dla dziewcząt Mirosław Cieślik Poniedziałek 1430 - 1515 Sala gimnastyczna
15.    Zespół wokalny „CANTO” Łukasz Rosiak Czwartek 1440 - 1525 15
16.    Zespół wokalny„PICCOLO” Łukasz Rosiak Piątek 855 - 940 15
17.    Koło języka polskiego Urszula Tez Środa 1435 - 1520 9
18.    Koło taneczne Marzena Kratewicz Wtorek 1430 - 1515 Sala gimnastyczna
 
 
 

Prowadzący Rodzaj zajęć Termin miejsce
Basiak – Deptuła Luba Koło plastyczno - techniczne
 
Czwartek 1345 - 1430 14
Bebel  Wanda Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V b
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV a, IV c
Środa 1250 - 1335
Piątek 1345 - 1430
12
12
Bobko Nina Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
 
Wtorek 1345 - 1430 6
Cieślik Mirosław Zajęcia sportowe dla dziewcząt
 
Poniedziałek 1430 – 1600 Sala gimnastyczna
Esz Grzegorz Zajęcia sportowe dla chłopców
 
Poniedziałek 1615 - 1745 Sala gimnastyczna
Frączek Magdalena Zajęcia wyrównawcze klasa III d
Zajęcia z uczniem zdolnym klasa III d
Czwartek 1530 - 1615
Środa 1130 - 1215
22
s. wyrównawcza
Furchel Gabriela Zajęcia wyrównawcze III b
Zajęcia z uczniem zdolnym III b
Wtorek 1245 - 1330
Piątek 1050 - 1135
s. wyrównawcza
s. wyrównawcza
Grochecka Danuta Zajęcia wyrównawcze klasa III c
Zajęcia z uczniem zdolnym klasa III c
Poniedziałek 950 - 1035
Wtorek 950 - 1035
s. wyrównawcza
s. wyrównawcza
Grzymała Barbara Koło gier planszowych i historycznych „Jestem Polakiem” Piątek 1230 - 1315 2
Jelinek Małgorzata Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. VI d
Zajęcia wyrównawcze klasa VI d
Środa 1250 - 1335
 
Piątek 950 - 1035
11
Kratewicz Marzena Zajęcia zespołu tanecznego
 
Wtorek 1430 - 1600 Sala gimnastyczna
Lemańczyk Ewa Koło przyrodnicze
 
Poniedziałek 1345 - 1430
Wtorek 1345 - 1430
4
4
Leśniewska – Długokęcka Grażyna Zajęcia logopedyczne indywidualnie wg potrzeb Gabinet logopedyczny
Liszewski Adam Koło medialno - czytelnicze
 
Czwartek 1330 - 1500 biblioteka
Łańko Janina Zajęcia wyrównawcze kl. VI a, VI b, VI c
Zajęcia z uczniem zdolnym
Poniedziałek 1345 - 1430
Wtorek 1345 - 1430
2
2
Marusej – Fiałek Elżbieta Zajęcia wyrównawcze II a
 
Poniedziałek 950 - 1035
Wtorek 1045 - 1130
s. wyrównawcza
s. wyrównawcza
Mattern Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Środa 1250 - 1335
Środa 1345 - 1430
14
Milczarek Maria
 
Zajęcia wyrównawcze klasa I b
Gry i zabawy ogólnorozwojowe
Czwartek 1145 - 1230
Środa 1535 - 1620
s. wyrównawcza
24
Milewska Sikora Marta Zajęcia wyrównawcze klasa II b
Koło teatralne dla klas I – III
Wtorek 1145 – 1230
Poniedziałek 1615 - 1700
s. wyrównawcza
19
Murawska Lidia Koło czytelnicze
 
Środa 1400 - 1500 biblioteka
Okrucińska Jolanta Zajęcia wyrównawcze klasa III a
Zajęcia z uczniem zdolnym klasa III a
Wtorek 1530 - 1615
Środa 1530 - 1615
21
21
Ossowska Katarzyna Zajęcia wyrównawcze klasa I a
 
Wtorek 1145 – 1230
Czwartek 1525 - 1620
s. wyrównawcza
24
Pawłowska Magdalena Zajęcia wyrównawcze klasa III e
Zajęcia z uczniem zdolnym klasa III e
Wtorek 1530 - 1615
Środa 1530 - 1615
19
19
Pokora Andrzej Kawiarenka internetowa
 
Poniedziałek 1530 - 1615 7
Rażewska Bożena Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa IVb
Kawiarenka internetowa
Środa 1250 - 1335
Poniedziałek 1345 - 1430
 
8
Rodziewicz-  Klawińska  Jolanta Odrabianie prac domowych z uczniami Według potrzeb Gabinet pedagoga
Sawczuk Joanna Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
Zajęcia z uczniem zdolnym
Czwartek 1440 - 1525
Czwartek 1345 -1430
11
15
Silezin Danuta Terapia zaburzeń czytania i pisania IV a, V b
Terapia zaburzeń czytania i pisania VI a,VI d
Wtorek 1250 - 1335
Piątek 1345 - 1430
10
10
Szczerbińska Joanna Zajęcia wyrównawcze klasa II d
Zajęcia z uczniem zdolnym klasa II d
Wtorek 1530 - 1615
Czwartek 1135 - 1220
20
s. wyrównawcza
Szesza Mariola
 
Zajęcia wyrównawcze klasa II c
Zajęcia z uczniem zdolnym klasa II c
Czwartek 1435 - 1520
Poniedziałek  1145 - 1230
20
s. wyrównawcza
Szymankiewicz Elżbieta
 
Zajęcia wyrównawcze klasa III e
Zajęcia z uczniem zdolnym klasa III e
Wtorek 1530 - 1615
Środa 1435 - 1520
19
19
Szymula Grażyna Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego klasa IV a
Zajęcia z uczniem zdolnym
Wtorek 1250 - 1335
Poniedziałek 1335 - 1430
8
8
Tez Urszula Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
 
Środa 1345 - 1430
Piątek 1250 - 1335
9
9
Wereszczyńska Bożena Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V a
Koło Matematyczne klas VI
Czwartek 1345 – 1430
indywidualnie wg potrzeb
9
13